Heel veel mensen vragen mij hoe je audio of geluiden eenvoudig kunt faden in je bewerkingsprogramma.
Ik leg het hier op een eenvoudige manier uit. Ik gebruik hiervoor Filmora X, het beste en goedkoopste programma om te beginnen met het bewerken van video en audio.
Een Fade IN en Fade OUT wordt gebruikt om bijvoorbeeld aan het begin van een clip het volume langzaam te laten opkomen. Dit wordt ook veel gedaan met video, je ziet dan een beeld langzaam donkerder worden.
Met audio kan dit dus ook alleen werkt het dan alleen op het volume van de clip.
Je laat dus aan het begin het volume opkomen en aan het einde van de clip laat je het volume langzaam afzakken.
Ook kun je met een fade een stukje van je audio even harder of zachter laten gaan.
Wordt veelal gebruikt om muziek even zachter te laten gaan waneer er iemand spreekt.
Met een fade kun je ook een zogenaamde audio transitie maken. Je knipt dan een stukje audio los en laat de linkerhelft uitfaden en de rechterhelft infaden.
Deze Tutorial laat alles zien hoe je het kunt toepassen in je eigen video.
Ik werk met Filmora X omdat dit voor de meeste mensen zeer betaalbaar is en is ook heel gemakkelijk te leren voor iedereen.

Wil je meer weten over Filmora XĀ  ?
klik op deze link voor meer info
Wilt u video of audio omzetten, video van Youtube downloaden of een screenrecorder bekijken ?
Bekijk info over WondershareĀ  Uniconverter hierĀ 

Heeft u problemen met bewerken van video ? Bekijk hier dan de meest gestelde vragen

Gebruik een van deze couponcodesĀ  voor kortingen op aanschaf Filmora X of Uni Converter software.
MENCJAFF
COU_WE04
SENVCAFF

Hit play on your imagination

Gebruik een van deze couponcodesĀ  voor kortingen op aanschaf Filmora X of Uni Converter software.
MENCJAFF
COU_WE04
SENVCAFF

Tutorials

Op Youtube vindt u vele Tutorials over het bewerken van video. Maar de meesten zijn in het Engels en ze gebruiken 30 woorden per seconde.
De meeste Tutorials die ik maak hebben zowel Engelse als Nederlandse ondertiteling en het tempo is dus minder snel dan andere Tutorials. Ook zijn er nu gesproken versie's.

Gratis Advies

Op deze site vindt u veel advies en tips over hoe te beginnen met videobewerking en wat er allemaal bij komt kijken.
Dit kan ook hardware zijn. Neem gerust contact met me op voor goed advies. Al het advies wat u krijgt is gratis want het is een hobby voor mij.
Vul onderstaand formulier in voor al u vragen en suggesties.

Gratis programma's

Klik op de afbeelding om naar de gratis programma's te gaan.

Movavi Video Suite

Zeer goed programma om de basis te leren kennen.

Filmora Video Editor

Basis bewerking maar met veel extra'sĀ